منو

موضوع پرسش شما چیست؟

موضوع موردنظرتان را جستجو کرده یا از دسته‌بندی زیر انتخاب کنید

بازگشت
سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند را چگونه می‌توان پیگیری کرد؟

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:از طریق لینک زیر، شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان اطلاعات را دریافت کنید.

رهگیری مرسولات پستی

پرتکرارترین پرسش‌ها

شما میتوانید تنها کالاهایی که درسایت موجود هستند و قیمت دارند را خریداری کنید ، در صورتی که امکان فروش مجدد کالا را داشته باشیم، در سایت موجود میشود.

مشاهده توضحیات تکمیلی

در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.

مشاهده توضحیات تکمیلی

سیستم هوشمند ثانیه ها، پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که مالک آن مشتری جدید ثانیه ها باشد، امکان استفاده از کد تخفیف خرید اول را ایجاد می کند و در سایر موارد به کاربر متن زیر اعلام می شود: کد تخفیف وارد شده، تنها برای کاربران جدید قابل استفاده است و طبق بررسی […]

مشاهده توضحیات تکمیلی

مشتریان عادی تا 7 روز پس از تحویل کالا، می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و یا از طریق پشتیبانی درخواست مرجوعی را ثبت کنند. توجه داشته باشید مرجوع کالا تنها در صورتی که پلمپ کالا باز نشده باشد امکان پذیر است.

مشاهده توضحیات تکمیلی

اگر کالایی از سفارشتان را تحویل نگرفته اید، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت سفارش، از طریق تماس به ما اطلاع داده شود تا امکان پیگیری وجود داشته باشد. در صورتی که بیش از 24 ساعت گذشته باشد، ثانیه ها مسئولیتی در قبال این مورد نخواهد داشت.

مشاهده توضحیات تکمیلی

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ثانیه ها، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

مشاهده توضحیات تکمیلی

وارد سایت ثانیه ها شوید. روی گزینه سفارش‌های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند آماده‌سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

مشاهده توضحیات تکمیلی

ثانیه ها برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت کد سفارش یا همان کد “شناسه سفارش “ این امکان رو ایجاد کرده که بتونید در زمان کمتری به نتیجه مورد نظر خود برسید.

مشاهده توضحیات تکمیلی

در حال حاضر تنها در صورتی که ساکن اصفهان باشید، میتوانید در هنگام ثبت سفارش، گزینه مراجعه و دریافت حضوری را انتخاب نمائید.

مشاهده توضحیات تکمیلی

در وب‌سایت روی گزینه “ورود ثبت نام” کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از شماره موبایل، ثبت‌نام خود را انجام دهید. (کد فعال‌سازی برایتان پیامک می‌شود.) بعد از وارد کردن کد فعال‌سازی، ثبت‌نام انجام می‌شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات، کلیک و اطلاعات خود را تکمیل کنید.   1. در وب سایت روی گزینه “ورود ثبت […]

مشاهده توضحیات تکمیلی
کالا هایی که دیده اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
ثانیه ها
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
ثانیه ها